"Спартак"/Плевен/спечели 1:0 в контролен мач срещу "Оборище"/Панагюрище/

17:16, 01 фев 17 / Спорт 25 308 Шрифт:
Плевенският "Спартак" е победил "Оборище"/Панагюрище/ в контролна среща играна в Петрич. Единственият гол в мача е реализирал Григор Долапчиев. В края на първото полувреме той се е възползвал от сутуацията след изпълнение на корнер от Георги Чакъров.

През първото полувреме чисти положения са пропуснали Долапчиев, Чакъров и Родриго Минетеламио.

Плевенският тим е засилил натиска.след почивката, като голови възможности са се открили пред Георги Янев, отново Чакъров и Долапчиев, но те не ги оползотворили.

За цял мач съперникът нито веднъж не е застрашил вратата на Марин Орлинов. В игра за "Спартак"са влезли всички налични футболисти, с изключение на вратаря Димитър Пантев и Крис Гади, който е с лека травма.

„В момента сме на 30-40 процента от това, което трябва да показваме. Предстои много работа в тактическо и физическо отношение. Тепърва ще градим облик. Имаме време, така, че остава да работим здраво“, коментира старши треньорът на "Спартак" Александър Георгиев.