"Нефтохимик" надви "Карнобат"

19:12, 21 окт 15 / Спорт 25 286 Шрифт:
"Нефтохимик" победи "Карнобат" с 2:0 при гостуването си в мач от V кръг на първенството за юноши старша възраст, съобщиха от пресцентъра на клуба.

Момчетата на Тодор Койчев останаха с човек по-малко заради червен картон на Златко Ненов още през първото полувреме. Въпреки това поведоха с 1:0 в първата част на мача, след точно попадение на Матей Иванов. През второто полувреме за "шейховете" се разписа и Асан Ахмед.

„Много съм доволен от играта. Успяхме да създадем доста голови положения, но лошите теренни условия подвеждаха момчетата“, коментира треньорът Тодор Койчев.

Въпреки лошото време и хлъзгавия терен, футболистите на "Нефтохимик" успяха да извоюват победа и да не допуснат нито един гол в своята врата.